Księgowość - biuro rachunkowe i księgowe Łomianki

Księgowość – biuro rachunkowe i księgowe, Łomianki

Prowadzenie firmy jest skomplikowanym zadaniem. Dbanie o sprawy związane z księgowością zabiera sporo czasu, dlatego świetnym pomysłem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Nasze biuro rachunkowe kieruje swoją ofertę do klientów z Łomianek oraz okolicznych miejscowości. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż i zawsze rzetelnie wykonujemy swoją pracę.

Office and Accounting Concept

Profesjonalne biuro rachunkowe – Łomianki

Nasze biuro księgowe oferuje kompleksową pomoc z zakresu różnych dziedzin księgowości. Obsługujemy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i firmy z wieloletnim stażem. Znamy charakterystykę i specyfikę wielu branż. Możemy także pomóc w otworzeniu działalności gospodarczej oraz objaśnić liczne zagadnienia prawne oraz obowiązki z tym związane. Nasze biuro rachunkowe w Łomiankach zatrudnia specjalistów, którzy zajmują się zadaniami takimi jak prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, weryfikacja dokumentów, prowadzenie różnego rodzaju ewidencji oraz rozliczanie podatków (sporządzanie rocznych deklaracji, rozliczanie VAT i podatku od towarów). Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami skarbowymi, szacujemy wysokość podatku dochodowego. Proponujemy również obsługę w zakresie kadr i płac. Wystawiamy różnego rodzaju zaświadczenia, prowadzimy akta osobowe, wykonujemy miesięczne rozliczenia, sporządzamy umowy (np. o pracę). Możemy także reprezentować Twoją firmę przed ZUS-em.

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

Chętnie się dowiemy, jakich dokładnie usług potrzebujesz – każdego klienta traktujemy z jednakowym zaangażowaniem i uwagą. Oferujemy profesjonalne doradztwo w temacie prawa podatkowego oraz wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie formy prawnej działalności. Koszt usług jest ustalany indywidualnie – zależy od nakładu pracy, jakiego wymagać będzie od nas dane zagadnienie, oraz wielu innych zmiennych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Mamy wieloletnie doświadczenie i cały czas się rozwijamy, dlatego możesz nam zaufać!

Wybierz nasze biuro księgowe w Łomiankach

Nasze usługi są kompleksowe i dopasowane do wymagań klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i cały czas podnosimy swoje kompetencje. Stawiamy na współpracę opartą na zaufaniu i partnerstwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.