Biuro rachunkowe (biuro księgowe) Łomianki

Biuro rachunkowe (biuro księgowe) Łomianki

Prowadzenie firmy jest skomplikowanym zadaniem. Dbanie o sprawy związane z księgowością zabiera sporo czasu, dlatego świetnym pomysłem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Nasze biuro rachunkowe Łomianki kieruje swoją ofertę do wszystkich klientów potrzebujących profesjonalnej pomocy. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż i zawsze rzetelnie wykonujemy swoją pracę.

Office and Accounting Concept

Profesjonalne biuro rachunkowe – Łomianki

Nasze biuro księgowe Łomianki oferuje kompleksową pomoc z zakresu różnych dziedzin księgowości. Łomianki to miasto gdzie obsługujemy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i firmy z wieloletnim stażem. Znamy charakterystykę i specyfikę wielu branż. Możemy także pomóc w otworzeniu działalności gospodarczej oraz objaśnić liczne zagadnienia prawne oraz obowiązki z tym związane. Nasze biuro rachunkowe (Łomianki) zatrudnia specjalistów, którzy zajmują się zadaniami takimi jak prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, weryfikacja dokumentów, prowadzenie różnego rodzaju ewidencji oraz rozliczanie podatków (sporządzanie rocznych deklaracji, rozliczanie VAT i podatku od towarów). Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami skarbowymi, szacujemy wysokość podatku dochodowego. Proponujemy również obsługę w zakresie kadr i płac. Wystawiamy różnego rodzaju zaświadczenia, prowadzimy akta osobowe, wykonujemy miesięczne rozliczenia, sporządzamy umowy (np. o pracę). Nasza księgowość (Łomianki) może także reprezentować Twoją firmę przed ZUS-em.

Księgowość — Łomianki

Nasze biuro rachunkowe Łomianki oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Obserwujemy zmiany w przepisach prawa pracy i na bieżąco informujemy o nich naszych klientów. Śledzimy także wprowadzane modyfikacje w zakresie ubezpieczeń socjalnych, chcemy bowiem, aby współpracujące z nami osoby były zawsze na bieżąco oraz, aby ich firmy mogły dostosować się do zmieniającego się prawa. Dzięki temu mogą powierzyć nam nadzór nad sprawami dotyczącymi kadr, a także nad prawną stroną umów zawieranych z ich pracownikami. Nasza wiedza oraz doświadczenie w tym zakresie sprawiają, że jedynym obowiązkiem znajdującym się w rękach pracodawcy jest zaakceptowanie przelewów wynagrodzeń.

Czytaj więcej…

Biuro księgowe — Łomianki

Nasze biuro księgowe (Łomianki) oferuje również pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej. Pomagamy przy wyborze optymalnych dla nich rodzajów działalności, a następnie wykonujemy szereg czynności niezbędnych do założenia przedsiębiorstwa. Doradzimy, jaki rodzaj spółki klient powinien wybrać, pomożemy mu zarejestrować firmę, a także wystąpimy za niego do GUS-u i US o nadanie numerów REGON czy NIP. Zapewniamy wsparcie również przy sporządzeniu umowy spółki. Założenie działalności gospodarczej przysparza wielu przedsiębiorcom sporych problemów, dlatego, aby mieć pewność, że wszystko odbyło się sprawnie, warto powierzyć to zadanie nam, a my we wszystkim pomożemy.

Biuro rachunkowe — Łomianki

Lata zdobywania doświadczenia z zakresu usług na rzecz przedsiębiorców pozwoliło zgromadzić nam sporą wiedzę, którą chętnie przekazujemy naszym klientom. Prowadzimy doradztwo w zakresie kadr i płac, spraw podatkowych oraz innych aspektów związanych z zarządzaniem firmą. Jako biuro księgowe (Łomianki) doradzamy klientom w zakresie umów cywilno-prawnych czy obowiązków podatkowych. Pomagamy zrozumieć kwestie, które mogą być dla nich niejasne, zdajemy sobie bowiem sprawę, że prawo podatkowe i to dotyczące spółek dla wielu osób stanowią skomplikowane obszary. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się wyłącznie na tym, co najważniejsze — prowadzeniu firmy.

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

Chętnie się dowiemy, jakich dokładnie usług potrzebujesz – każdego klienta traktujemy z jednakowym zaangażowaniem i uwagą. Oferujemy profesjonalne doradztwo w temacie prawa podatkowego oraz wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie formy prawnej działalności. Koszt usług jest ustalany indywidualnie – zależy od nakładu pracy, jakiego wymagać będzie od nas dane zagadnienie, oraz wielu innych zmiennych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Nasze biuro księgowe Łomianki ma wieloletnie doświadczenie i cały czas się rozwijamy, dlatego możesz nam zaufać!

Wybierz nasze biuro księgowe w Łomiankach

Nasze usługi są kompleksowe i dopasowane do wymagań klientów opartych o księgowość. Łomianki to miasto gdzie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i cały czas podnosimy swoje kompetencje. Stawiamy na współpracę opartą na zaufaniu i partnerstwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą księgowości (Łomianki) i do kontaktu.