Prowadzenie KPIR Nowy Dwór Mazowiecki

Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów – Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązkiem wszystkich firm jest terminowe rozliczanie się z urzędem skarbowym, co wymaga prowadzenia ewidencji. W przypadku mniejszych działalności zdecydowanie najwygodniejszą rozwiązaniem jest Księga Przychodów i Rozchodów. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia KPiR, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i zyskasz pewność, że rozliczenie z urzędem skarbowym przebiegnie poprawnie. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem księgowym.

Accountants are analyzing data from the graph of the organization.

Usługi księgowe: profesjonalne prowadzenie KPiR – Nowy Dwór Mazowiecki

Księga Przychodów i Rozchodów istnieje po to, żeby przedsiębiorca mógł w prosty sposób przedstawić swoje przychody, a także koszt ich uzyskania. Muszą się w niej znajdować wszelkie informacje dotyczące zarobków (przelewy za wykonane usługi czy sprzedaż towaru) oraz rozchodów (np. opłaty za biuro, media, koszt zakupu towaru). Dzięki KPiR można łatwo obliczyć wysokość zobowiązań podatkowych. Staranne prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów pozwala na przeprowadzenie analizy działania firmy i tym samym może być podstawą do wyciągnięcia wniosków, które w przyszłości będą mieć wpływ na rozwój działalności (np. poprzez ograniczenie pewnych wydatków). Oczywiście, w dzisiejszych czasach KPiR nie musi posiadać fizycznej formy, ponieważ istnieje możliwość przechowywania jej w postaci elektronicznego pliku. Trzeba mieć świadomość, że KPiR za dany rok musi być przechowywana przez okres 5 lat. Przypominamy również, że przychód netto nie może przekroczyć 2 mln złotych, ponieważ w przeciwnym wypadku konieczne będzie prowadzenie tzw. pełnej księgowości. Oferujemy profesjonalne prowadzenie KPiR w Nowym Dworze Mazowieckim. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał się martwić, czy Twoja firma rozliczana jest prawidłowo.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro księgowe?

Obsługujemy różnych klientów – zarówno niewielkie firmy, jak i większe przedsiębiorstwa, spółki cywilne, jawne i spółki partnerskie. Każdego przedsiębiorcę traktujemy indywidualnie. Mamy doświadczenie w obsłudze księgowej wielu branż, dlatego możemy nie tylko poprawnie prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów, ale doradzić Ci w sprawach dotyczących poprawy funkcjonowania Twojej firmy.

Prowadzenie KPiR – Nowy Dwór Mazowiecki

Dzięki współpracy z nami będziesz w stanie poświęcić czas na rozwój własnej marki lub po prostu odpocząć. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi usługami w naszej ofercie, a w razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem.